close
رزرو آنلاین هتل
تور چین
فرودگاه اصفهان بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | بلیط چارتر | رزرو بلیط هواپیما | خرید بلیط لحظه آخ
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

بلیط هواپیما ,خرید بلیط هواپیما ,بلیط لحظه اخری

فرودگاه اصفهان بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما | بلیط چارتر | رزرو بلیط هواپیما | خرید بلیط لحظه آخری هواپیما | خرید اینترنتی بلیط چارتری | خرید بلیت هواپیما | قیمت بلیط هواپیما | رزرو بلیط چارتری |

پشتیبانی

توجه:لطفا برای اطلاع از قیمت های روز با این شماره ها تماس بگیرید

09154057376

09375077386

همکاران گرامی که مایل به تبلیغ تور و شرکت خود در سایت ما می باشند می توانند تماس بپیرند

اشياء ممنوعه فرودگاه اصفهان09154057376

به منظور رعایت اصول ایمنی و امنیتی ، محدودیت هایی جهت حمل بعضی از اقلام همراه مسافر وجود دارد که به شرح ذیل می باشد

حمل اقلام ذیل به طور کلی با هواپیمای مسافری ممنوع است :

 • انواع مواد آتش زا و منفجره و سریع الاشتعال
 • انواع کپسول و اسپری های شیمیایی تحت فشار مانند گاز اشک آور ، بیهوش کننده ، دفاع شخصی و گاز مایع
 • انواع مواد اسیدی و خورنده مانند اسید و سرکه و ...

 

ورود اقلام ذیل به داخل کابین هواپیما ممنوع است :

 • انواع سلاح های گرم شامل سلاح های نظامی ، شکاری و ساچمه زن
 • انواع فشنگ جنگی ، شکاری و ورزشی
 • انواع اشیاء برنده مانند تیغ موکت بری ، بطری ، شیشه ، چاقو ، دشنه ، قیچی ، ناخن گیر ، تیغ جراحی ، پنجه بکس ، تیغ ریش تراشی و اشیاء مشابه
 • انواع ابزار مانند پیچ گوشتی ، آچار چکش ، سیم ، طناب و ...
 • انواع اسلحه اسباب بازی که شباهت زیادی به اسلحه حقیقی دارند 
 • منبع:
 • https://isfahan.airport.ir
بازدید : 23 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 23:0 نویسنده : Yas نظرات ()

اشیاء گمشده فرودگاه اصفهان 09154057376

در صورت پيدا شدن اشياء متعلق به مسافرين در سالن هاي پروازي و يا محوطه فرودگاه به دفتر نیروی انتظامی مستقر در سالن تحویل داده می شود.

در صورت پيدا شدن مدارك شناسايي و هويتي مانند كارت ملي به پست تحويل داده مي شود.

 

در صورت پيدا شدن اشياء متعلق به مسافرين در هواپیما به امور جامه دان شرکت مربوطه تحویل داده می شود.

منبع: https://isfahan.airport.ir

بازدید : 42 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 22:0 نویسنده : Yas نظرات ()

مقررات گمرك فرودگاه اصفهان 09154057376

مسافرین ورودی اعم از ایرانی یا غیر ایرانی می توانند علاوه بر اسباب مستمل همراه خود که از حقوق ورودی معاف است به شرط غیر تجاری بودن و متناسب با مدت زمان اقامت در سال یکبار کالای نو به ارزش 80 دلار را به شرط غیر تجاری بودن و نداشتن منوعیت شرعی و قانونی با معافیت  ترخیص  نمایند ، مازاد بر ارزش مذکور با رعایت شرایط و مقررات عنوان شده با پرداخت حقوق گمرکی و سود بازرگانی 2 برابر قابل ترخیص است.این معافیت شامل کالاهای حجیم از قبیل یخچال و یخچال فریزر-کولر گازی-جارو برقی-تلویزیون-لباسشویی-ظرفشویی-اجاق گاز-رادیو ضبط غیر پرتابل نمی گردد.

توجه:اقلام مذکور باید به صورت هدیه، سوغات و یا شخصی بوده تا شامل احراز شرایط کالای همراه مسافر گردد به زبان ساده تر کالا برای فروش نباشد در غیر اینصورت از شمول قوانین مسافری خارج و تابع قوانین تجاری از جمله داشتن کارت بازرگانی ، مجوز ثبت سفارش وزارت بازرگانی و اخذ مجوز از سایر وزارت خانه هاو سازمان ها بستگی به نوع کالا خواهد گردید به منظور آگاهی شما مسافرین گرامی یک مثال جهت محاسبه حقوق ورودی کالای همراه مسافر اعلام می گردد:

1:بر اساس مقررات صادرات و واردات سال1394میزان حقوق ورودی برای پوشاک به میزان 75درصد ارزش تعیین گردیده که با عنایت به ماده 138آئین نامه اجرایی قانون امور گمرکی در خصوص کالای مازاد بر معافیتبا احتساب سود مضاعف خواهد بود(146%برای مسافر خواهد بود)

2:هزینه هایی که بابت اضافه بار از مسافرین توسط شرکت حمل و نقل هوایی دریافت می شود هچگونه ارتباطی با حقوق ورودی گمرکی دارد و این شرکت هابا توجه به شرایط خود تا 25-20 و 30 کیلوگرم دارای معافیت وزنی هستند اما ملاک ارزیابی در گمرک ارزش کالا است . مقوله اضافه بار پرداختی در کشور مبدا با اعمال مقررات گمرکی در کشور مقصد متفاوت است .

3:در خصوص ارز همراه مسافر با عنایت به بند 10-5  و11-5 مجموعه مقررات ارزی ورود وخروج ارز به میزان پنج هزار دلار یا معادل آن به سایر ارزها برای هر مسافر مجاز خواهد بود،ورود بیش از مبلغ مذکور مستلزم تنظیم اظهار نامه ارزی در بدو ورود نزد بانک ملی(پیش از گیت گذرنامه ) باید صورت پذیرد ،در زمان خروج نیز برای ارز بیش از پنج هزار دلار نیز منوط به ارائه اظهار نامه ارزی ویا اعلامیه بانک مربوط توسط مسافر خواهد بود.

4:ورود ارز خارجی به کشور به هر میزان مجاز است . چنانچه مسافر بخواهد مقداری از آن را با خود خارج نماید لازم است در بدو ورود با مراجعه به بانک قبل از گیت بازرسی گذرنامه  ، اظهارنامه ورود ارز تنظیم نماید ، ورود پول ایرانی به میزان 5 میلیون ریال برای هر فرد مجاز است .

5:ورود زیور آلات طلای همراه با مسافرین از قبیل گردنبند ، دستبند ، گوشواره ، انگشتر ،النگو ،ساعت وغیره در حد متعارف وبرای مصارف شخصی بصورت واحد از هرکدام یک عدد ودر مورد گوشواره یک جفت والنگوو شش عدد مجاز بوده ومازاد بر آن منوط به کسب اجازه  قبلی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

6:خروج زیورآلات شخصی همراه مسافر تا میزان یکصدو پنجاه گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز خواهد،چنانچه زیورآلات مورد بحث مزین به سنگهای گرانبها از قبیل الماس ، زمرد وبرلیان باشد نبایستی وزن نگین مصوب به آنها از اجزاری قیراط (کمتر از یک قیراط )تجاوز نماید.

7:چنانچه مسافر به دلایل مختلف نتوانست کالای همراه خود را وارد نماید ازیک ماه قبل از سفر می تواند آنرا بارنامه و تا یک ماه بعد از ورود می تواند آنرا با در دست داشتن گذرنامه ، اسناد حمل ، قبض انبار و انجامتشریفات گمرکی ترخیص نماید. فرستنده و گیرنده در بارنامه باید به نام خود مسافر باشد.

8:هموطنان مقیم خارج از کشور چنانچه ترک اقامت نموده و قصد مراجعه به کشور را داشته باشند می توانند لوازم خانه و اشیا شخصی خود را به شرطی که حداقل مدت یکسال خارج از کشور بوده ، به شرطی که از یک ماه قبل تا 9 ماه بعد از ورود به کشور برسد با رعایت مقررات و معافیت ترخیص نمایند مشروط به اینکه ظرف مدت 5 سال قبل از چنین معافیتی استفاده نکرده باشند.

9:کارکنان دولت که برای انجام ماموریت یکساله و بیشتر به خارج اعزام می شوند چنانچه قبل از پایان ماموریت و توقف یکساله از خارج احضار شوند مشمول شرط توقف یکساله نخواهند بود . اتومبیل شخصی ، موتور سیکلت و قایق مشمول معافیت این مقررات نمی باشد.

10:هموطنان مقیم خارج از کشور نمی توانند هدیه و سوغات و وسایل برای اقوام و بستگان داخل کشور بارنامه وبه گمرک ارسال نمایند.این قبیل کالاها قابل ترخیص نمی باشد و باید از طریق پست ارسال و تشریفات ارزیابی آن توسط گمرک امانات پستی صورت می پذیرد.

11:ورود دارو فقط در حد مصرف شخصی و کم قابل ترخیص است. بیشتر ازان مشمول اخذ مجوزهای قانونی از قبیل وزارت بهداشت....بعلاوه حقوق ورودی می گردد.

12:ورود سیگار برای هر نفر مسافر به میزان یک باکس معادل 200 نخ یا 50 عدد سیگار برگ مجاز می باشد. همچنین میزان مجاز تنباکو برای هر مسافر 250 گرم است.

13:ورود حیوانات و پرندگان اهلی و غیر آنها منوط به ارائه گواهی بهداشت از کشور مبداء و تاییدیه سازمان دامپزشکی است.(قرنطینه حیوانی)

14:ورود حیوانات و پرندگان وحشی و غیره منوط به ارائه گواهی از سازمان های مرتبط با کشور مبداء ، گواهی بهداشت و تاییدیه سازمان حفاظت محیط زیست ایران خواهد بود.

15:ورود و ترخیص گل و نهال و ... منوط به اخذ مجوز قرنطینه نباتی خواهد بود.

16:ورود و ترخیص اقلام مخابراتی مثل تلفن بی سیم و غیره منوط به اخذ مجوز از وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات خواهد بود.

 

17:ورود پرنده های کنترلی (از جمله هلی کوپتر وکواد کوپترها و...)مشمول اخذ مجوز قانونی می باشد وهموطنان توصیه می گردد این قبیل اسباب بازی ها را از داخل کشور تهیه گردد.

منبع: https://isfahan.airport.ir

بازدید : 16 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 21:0 نویسنده : Yas نظرات ()

نحوه سوار شدن به هواپیما فرودگاه اصفهان 09154057376

تعیین شماره صندلی در داخل هواپیما در کلیه دفاتر فروش شرکت‌های هواپیمایی و نیز به هنگام مراجعه به گیشه شرکت‌های هواپیمایی در فرودگاه جهت کنترل انجام می‌گیرد. بلیت خود را جهت تعیین شماره صندلی و دریافت کارت سوار شدن به هواپیما، به مسوولین تحویل دهید و پس از آن در حفاظت از کارت سوار شدن به هواپیما و بلیت خود دقت فرمایید. لطفاً در داخل هواپیما در صندلی تعیین شده بنشینید.

در کلیه پروازهای داخلی و بین‌المللی کشیدن سیگار ممنوع است .

زمان خاتمه پذیرش مسافر در پروازهای خارجی 45 دقیقه قبل از پرواز و در پروازهای داخلی 20 دقیقه قبل از پرواز است. بنابراین توصیه می‌کنیم در پروازهای بین‌المللی حداقل 3 ساعت و در پروازهای داخلی یک ساعت قبل از پرواز به فرودگاه مراجعه نمایید.

پس از اتمام امور مربوط به کنترل بلیت و دریافت کارت سوار شدن به هواپیما، برای ورود به سالن انتظار، بلیت و کارت سوار شدن خود را همراه گذرنامه  (در پروازهای بین‌المللی) و شناسنامه یا کارت شناسایی (در پروازهای داخلی در صورت درخواست) به مأمورین کنترل ارایه دهید.

بازرسی نهایی، به منظور حفظ ایمنی پروازها انجام می‌شود.

در آخرین مرحله تشریفات فرودگاهی و قبل از ورود به سالن انتظار، قسمت بازرسی نهایی قراردارد .

به منظور حفظ ایمنی پرواز کلیه لوازم همراه شما در این قسمت بازرسی می‌شود. پس از آن وارد سالن انتظار خواهید شد که در این مرحله با اعلام شماره پرواز و مقصد از طریق بلندگوها برای سوارشدن به هواپیما راهنمایی خواهید شد. در آخرین مرحله و هنگام خروج از درب‌های خروجی برای سوارشدن به هواپیما، مسوولین شرکت هواپیمایی از قسمت خدمات فرودگاهی با کنترل مجدد مدارک پروازی شما (ویزا و گذرنامه) بخشی از کارت سوار شدن به هواپیما را از آن جدا کرده و بخشی از آن را نیز در اختیار شما قرار می‌دهند که بر اساس آن مهمانداران پروازدر داخل هواپیما شما را جهت استقرار در صندلی خود راهنمایی خواهند نمود.

توصیه های حین پرواز:

چنانچه به صورت خانوادگی یا گروهی مسافرت می‌کنید و مایلید در کنار دیگر هم‌‌سفران خود باشید پیش از وقت تعیین شده در فرودگاه حضور داشته باشید تا کارکنان بتوانند امکانات بیشتری در اختیارشما قرار دهند .

حتی المقدور در طول پرواز کمربندهای ایمنی خود را بسته نگهدارید .

هنگام فرود تا توقف کامل هواپیما و باز شدن درها، صندلی خود را ترک نکنید، چون ممکن است در اثر ترمز ناگهانی تعادل خود را از دست بدهید. در موقع ترک هواپیما توجه داشته باشید چیزی ازوسایل شخصی خود را جا نگذارید. در صورت جا گذاشتن بلافاصله مسوولان شرکت هواپیمایی مربوطه در قسمت اشیا گمشده و پیدا شده مستقر در فرودگاه را در جریان امر قرار دهید.

در بعضی از پروازهای بین‌المللی قبل از فرود در مقصد کارت‌هایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که به‌منظور ایجاد سهولت در انجام تشریفات گمرکی و گذرنامه باید اطلاعات درخواست شده را درکارت قید نمایید .

 گذرنامه خود را همواره همراه داشته باشید . توصیه می‌گردد چند قطعه عکس پرسنلی اضافی و فتوکپی پاسپورت و اوراق دیگر را در محل دیگری حمل نمایید تا در صورت مفقود شدن پاسپورت با ارایه آنها به نزدیکترین کنسولگری یا سفارتخانه جمهوری اسلامی ایران کارت عبور موقت دریافت نمایید. همچنین شماره، تاریخ صدور بلیت‌های مسافری خود را نیز جدا یادداشت کنید تا در صورت مفقود شدن بتوانید بلافاصله موضوع را پیگیری نمایید.

چنانچه در ایستگاه‌های بین‌راه از هواپیما پیاده می‌شوید جهت ادامه مسافرت در زمان تعیین شده به هواپیما مراجعت کنید.

مراحل کنترل بار و تحویل و بازپس گرفتن آن:

1) طبق مقررات بین‌المللی هرمسافر می‌تواند بصورت رایگان حداکثر تا 30 کیلو گرم بار حمل نماید . برای بار اضافه مسافر باید با توجه به وزن بار و فاصله تامقصد خود مبلغی بپردازد.

2) حداکثر وزن مجاز حمل بار رایگان درپروازهای داخلی برای هر مسافر 20 کیلو گرم می‌باشد.

3) درصورتی که بخواهید از تسهیلات مخصوص و نرخ‌های ارزان استفاده کنید باید اضافه بار خود را بصورت غیرهمراه (بارنامه‌ای) بفرستید، درغیر این‌صورت نرخ اضافه‌بار شما به صورت همراه 0.01 نرخ بلیت درجه یک همان مسیر در ازای هریک کیلوگرم بارخواهد بود. لطفاً توجه داشته باشید که اضافه‌بار خود را در مبدا اعلام نمایید چون درصورت مفقود شدن احتمالی بار و جامه‌دان، پرداخت خسارت فقط براساس وزن قید شده دربلیت محاسبه خواهد شد. پس ازتوزین بار و جامه‌دان‌ها دقت نمایید که برچسب‌های شماره‌دار برروی آنها الصاق و رسید آن تحویل شما گردد. چنانچه باراضافی شما بیش ازحد معمول باشد برای استفاده از تخفیف غیرهمراه لطفا قبل از شروع مسافرت با قسمت بار شرکت‌های هواپیمایی تماس بگیرید.

4) ساک دستی و دیگر بسته‌هایی را که با خود به داخل هواپیما می‌برید باید به اندازه کیف دستی بوده و از حد مجاز تجاوز ننماید .

5) در زمان ارایه بلیت و بار به باجه پذیرش باید ساک یا کیف دستی مورد نظر را برای حمل به کابین به مسوول باجه جهت مشاهده تحویل دهید تا درصورت تایید، برچسب مخصوص برروی بسته الصاق شود.

6) اشیایی نظیر چاقو، تیغ، قیچی، الکل و… غیرقابل حمل درکیف دستی کابین است. چنانچه هریک از وسایل فوق را همراه دارید، آن‌ها را در چمدان تحویلی به باجه پذیرش قرار دهید.

7) حداکثر وزن مجاز کیف دستی برای حمل به کابین هواپیما، 4 کیلو گرم وحداکثر مجموع ابعاد آن 115 سانتی متر است.

8) فهرست اشیاء مجاز همراه مسافر که درصورت لزوم می توان آنها را به داخل کابین حمل کرد در بلیت درج شده است، لطفا به آنها توجه کنید.

آنچه باید در مورد اشیا شکستنی بدانید:

توجه داشته باشید حمل مایعات، اشیا شکستنی، ترشیجات، مرباجات و هرگونه موادی که موجب آسیب‌رسانی به بسته‌های دیگر یا هواپیما شود به صورت بار همراه مجاز نیست و صرفا وسایل شخصی مسافر به عنوان بارهمراه قابل قبول است. وسایل فوق را جداگانه و درجعبه‌های محکم بسته‌بندی کنید تا از طریق قسمت بار و بر اساس مقررات با بسته‌بندی استاندارد ارسال شود.

دقت کنید که بسته‌های تحویلی سالم باشند. درصورتی‌که بسته شما در هنگام تحویل دارای پارگی یا شکستگی باشد، توسط مسوولین شرکت هواپیمایی برچسب خاصی برآن الصاق می‌شود که در زمان تحویل، مجاز به ادعای خسارت نباشید. توجه داشته باشید که اشیای شکستنی یا ظروف حاوی مایعات را درون جامه‌دان‌های خود قرار ندهید. اوراق بهادار، اشیاقیمتی، زیور آلات و… را درجامه‌دان‌های خود قرار ندهید.

در مقصد به یاد داشته باشید:

هنگام دریافت وسایل و اثاثیه خود، جامه‌دان‌ها و وسایل دیگران را به اشتباه برندارید. گاهی تشابه ظاهری جامه‌دانها باعث اشتباه و سرگردانی می‌شود. به منظور جلوگیری از بروز اشتباه، شماره رسید جامه‌دان‌ها را که بر روی بلیت شما الصاق شده با شماره برچسب‌های الصاقی روی چمدان مطابقت دهید .

چنانچه با نقصان وزن، خسارت‌دیدگی یا مفقود شدن جامه‌دانهای خود مواجه شدید، قبل از خروج از سالن، مسوولین در واحد امور جامه‌دان شرکت هواپیمایی مربوطه یا کارکنان شرکت طرف قرارداد را درجریان امر قرار دهید تا اقدامات لازم برای پیگیری بعدی انجام شود. در صورت عدم مشاهده بسته خود درسالن ورودی فرودگاه مقصد، قبل از خروج از سالن مراتب را به واحد امور جامه‌دان شرکت هواپیمایی مربوطه اطلاع دهید تا اقدامات لازم برای جستجو و پیگیری جامه‌دان یا بسته شما به‌عمل آید.

مقررات بهداشتی:

در بعضی کشورها از مسافرینی که از نقاط معینی از دنیا وارد می‌شوند کارت مخصوص بهداشت و واکسیناسیون مطالبه می‌شود. قبل از تهیه مقدمات سفر و خرید بلیت بهتر است از مقررات کشور مقصد خود در این مورد مطلع شوید .

مقررات یاد شده درباره دام ها، حیوانات زنده و گیاهان نیز مصداق دارد. در صورتی‌که به هنگام مسافرت حیوان زنده و یا گل و گیاهی همراه شما باشد، کسب این اطلاعات بسیار ضروری و سودمند خواهد بود.

قسمت بهداشت و قرنطینه در فرودگاه :

مسافران بیماری که مشمول یکی از گروه‌های زیر می‌گردند، باید قبل از خرید بلیت فرم پزشکی خود را پس از تکمیل و تایید پزشک معالج به تایید پزشکی شرکت هواپیمایی مربوطه برسانند.

بیماری های خونی

بیماری های قلبی و عروق

بیماران مبتلا به سکته قلبی تحت درمان

بیماران تحت درمان بعد از عمل جراحی

هر نوع شکستگی استخوان

بیماری‌های ریوی از قبیل آسم(تنگی نفس) و غیره

بیماری‌های عفونی مانند (سینوزیت حاد) و یا واگیردار (سرخک و غیره)

بیماری‌های اعصاب (مانند صرع)

بیماری‌های مغزی و پاراپلژی

سوختگی و عفونت ناشی از آنبیمارانی که به تشخیص پزشک معالج احتیاج به اکسیژن مصنوعی و همراه (پرستار و پزشک) داشته باشند.

خانم های باردار:

مسافرت‌های کوتاه مدت و داخلی برای خانم‌های باردار تا 32 هفتگی به شرط ارایه گواهی پزشک و تعیین تاریخ تقریبی وضع حمل مجاز می‌باشد. در مسافرت‌های طولانی و بین‌المللی گواهی پزشک مربوط مبنی بر بدون اشکال بودن پرواز زنان باردار باید قبلاً به تایید قسمت پزشکی شرکت هواپیمایی مربوطه برسد.

به امید انجام پروازی راحت و ایمن برای شما

منبع:

https://isfahan.airport.ir

بازدید : 40 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 20:0 نویسنده : Yas نظرات ()

برقراري پروازآبادان- اصفهان - آبادان 09154057376

هواپیمای جدید ATR72 هما که به تازگی خریداری و وارد کشور شده است ، در مسیر آبادان _اصفهان_آبادان پرواز خواهد نمود .

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان ، اين پرواز از 26 خرداد به صورت هفتگي در روزهاي جمعه و سه شنبه در ساعت 17:30 خروج و در ساعت 21:15 برگشت اين پرواز انجام مي شود. پرواز در اين مسير هوايي توسط شركت هواپيمايي ايران اير با هواپيماي ATR72 با ظرفيت 48 نفر انجام خواهد شد.

مدیرکل فرودگاههای استان اصفهان در ادامه افزود: هواپیمای ATR72 هما همچنین در مسیرهاي تهران-اصفهان –شيراز و بالعكس روزهاي دوشنبه و تهران-اصفهان-اهواز و بالعکس روزهاي يكشنبه نيز پرواز خواهد داشت.

منبع:

https://isfahan.airport.ir

بازدید : 19 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 19:0 نویسنده : Yas نظرات ()

فرودگاه اصفهان میزبان بیش از 6 هزار زائر خانه خدا می شود 09154057376

برای ایام حج امسال فرودگاه بین المللی اصفهان میزبان 6 هزار و 308 مسافر از استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری خواهد بود.

حسن امجدی در گفتگو با روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان عنوان کرد: پروازهای حج فرودگاه اصفهان از 12 مردادماه امسال برقرار می شود و طی این عملیات ها 6 هزار و 308 مسافر به سرزمین وحی اعزام می شوند.

وی افزود: حجاج فرودگاه بین المللی اصفهان از استان های اصفهان و چهار محال و بختیاری هستند. زمان بازگشت حجاج از کشور عربستان نیمه شهریورماه امسال خواهد بود.

مدیرکل فرودگاههاي استان اصفهان خاطر نشان كرد: فرودگاه اصفهان پس از فرودگاه های امام خمینی(ره)، مشهد و گلستان در رتبه چهارمین فرودگاه پرترافیک پروازهای حج تمتع قرار دارد.

وی با اشاره به اينكه در سفرهای حج تمتع امسال، حجاج از طریق ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه اصفهان اعزام و پذیرش می شوند گفت: سالن مستقبلین این فرودگاه اخیرا تجهیز و بهسازی شده تا همراهان حجاج در شرایط بهتری از مسافران خود استقبال کنند.

منبع:

https://isfahan.airport.ir

بازدید : 20 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 18:0 نویسنده : Yas نظرات ()

سامانه پیامک اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی شهيد بهشتي اصفهان 09154057376

سامانه پیامک اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی شهيد بهشتي اصفهان به شماره 1000100300 با هدف تسهیل , تسریع و اطلاع‌رسانی مطمئن در فرودگاه بین‌المللی شهيد بهشتي اصفهان و در راستای ارتقا خدمات فرودگاهی و صیانت از حقوق شهروندی راه‌اندازی شده است.

این سامانه با دو روش قابل بهره برداري است:

1.      دریافت اطلاعات بر اساس نام شهر : با ارسال یک پیامک حاوی نام شهر به شماره 1000100300 کلیه اطلاعات مربوط به اولین پرواز خطوط هوایی ، به/از شهر مورد نظر دریافت مي شود.

2.      دریافت اطلاعات بر اساس شماره پرواز : با ارسال شماره پرواز مورد نظرو ارسال آن به سامانه پیامکی 1000100300می‌توان از اخرین وضعیت پرواز در همان روز مطلع شد.

 

لازم به ذكر است اين سامانه در بازه زمانی یک روزه امکان اطلاع‌رسانی را به مسافران و مخاطبان پروازی میسر می‌سازد. 

منبع: https://isfahan.airport.ir

بازدید : 29 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 17:0 نویسنده : Yas نظرات ()

 

 

 

شركتهاي هواپيمايي وهندلينگ پروازي فعال 09154057376

رديف

شركت هواپيمايي

شماره تماس

1

ايران اير

35275118

2

آسمان

35275092

3

ايران ايرتور

35275246

4

تابان

35275255

5

ماهان

35275099

6

نفت

35275232

7

زاگرس

35275017

8

كيش اير

35275091

9

قشم اير

35275227

10

تركيش اير

35275224

11

العراقيه

35275225

12

اتريش اير

35275064

13

خدمات هوايي سامان

35275019

14

خدمات هوايي همراه كوشا كيش

35275239

منبع:

https://isfahan.airport.ir

بازدید : 31 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 16:0 نویسنده : Yas نظرات ()

فرودگاه بين المللي شهید بهشتی اصفهان 09154057376

فرودگاه بين المللي شهید بهشتی اصفهان با پذیرش  بیش از 2 میلیون مسافر در سال  و پيش بيني افزايش آن به بيش از 5 ميليون مسافر تا 10 سال آينده بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری بخش خصوصی در زمینه های مشروحه ذیل می باشد و مدیریت فرودگاههاي استان ضمن استقبال از سرمایه گذاران محترمی که علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در این فرودگاه  باشند دعوت به عمل  می آورد .

منبع: https://isfahan.airport.ir

بازدید : 18 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 15:0 نویسنده : Yas نظرات ()

 دستورالعمل حقوق مسافر در پروازهای داخلی فرودگاه اصفهان 09154057376

ابطال پرواز

الف- ابطال پرواز اززمان خرید تا یک هفته قبل از انجام پرواز :

پرداخت کامل وجه بلیط توسط شرکتهای هواپیمایی

ب- ابطال پرواز 6 روز تا 24 ساعت

ج-پرداخت کامل وجه بلیط وارائه یک فقره بلیط مشابه با 30./. تخفیف از لحاظ مسیر وکلاس پروازی به مسافر توسط شرکتهای هواپیمایی.

د- ابطال پرواز به دلیل شرایط جوی فرودگاه  مبداء مقصد ومسیر :

پرداخت کامل وجه بلیط توسط شرکت هواپیمایی

 تاخیر پرواز :

الف – تاخیر یک تا دو ساعت :

انجام پذیرایی ارائه این پذیرایی مشروط به وجود زمان کافی جهت پذیرایی وعدم ایجاد تاخیر بیشتر در پرواز می باشد.

ب – تاخیر بیشتر از 2 ساعت تا 4 ساعت :

انجام پذیرایی واقدامات لازم جهت اعزام با سایرشرکتهای هواپیمایی ویا انتقال به مقصد نهایی از طریق مسیرهای جایگزین ونهایتا پرداخت کامل وجه بلیط درصورت انصراف مسافر از ادامه پرواز توسط شرکتهای هواپیمایی

ج – تاخیر بیش از چهار ساعت :

در صورتی که منجر به انجام پرواز شود:ارائه یک فقره بلیط مشابه با تخفیف 30./. مشابه از لحاظ مسیر وکلاس پروازی توسط شرکتهای هواپیمایی

درصورتی که منجر به ابطال پرواز شود:

 

پرداخت کامل وجه بلیط وارائه یک فقره بلیط با تخفیف 50./. مشابه ازلحاظ مسیر وکلاس پروازی توسط شرکت هواپیمایی .

منبع: https://isfahan.airport.ir

بازدید : 21 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 14:0 نویسنده : Yas نظرات ()

برقراري پرواز آدنا – اصفهان – آدنا توسط شركت اطلس گلوبال 09154057376

پروازهاي آدنا – اصفهان – آدنا شركت اطلس گلوبال از بيست و پنجم خرداد ماه سال جاري برقرار مي شود.
به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان اصفهان ، پروازهاي آدنا – اصفهان – آدنا از روز پنج شنبه مورخه 25 خرداد به صورت هفتگي در ساعت 14 ورود و برگشت آن نيز در همين روز در ساعت 15 انجام مي شود. اين پرواز توسط شركت هواپيمايي اطلس گلوبال با هواپيماي ايرباس320 با ظرفيت 180 نفر انجام خواهد شد و به اين ترتيب تعداد پروازهاي هفتگي به مقصد آدنا به دو پرواز در هفته خواهد رسيد
بازدید : 19 تاریخ : چهارشنبه 31 خرداد 1396 زمان : 13:0 نویسنده : Yas نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 1979
 • کل نظرات : 12
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 31
 • آی پی امروز : 16
 • آی پی دیروز : 24
 • بازدید امروز : 555
 • باردید دیروز : 977
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 2,579
 • بازدید ماه : 13,377
 • بازدید سال : 24,800
 • بازدید کلی : 75,255
 • مطالب
  لیست تمام فرودگاه های داخلی

  برای شماهده لیست تمام فرودگاه های داخلی ایران و مشاهده مطالب مربوط به هر فرودگاه کلیک کنید

  لیست تمام فرودگاه های داخلی

  یا با ما در تماس باشید 

  09154057376